.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
 • کد خبر: 2a7e45c
 • برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس دفتر نمایندگی محیط زیست طالقان
 • 1398/3/5 يكشنبه2019-05-26T14:16:37+04:30.
 • به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز ، در روز شنبه مورخ 04/03/98 با حضور محیط زیست استان البرز، محمد قربانی بعنوان رئیس جدید دفتر نمایندگی محیط زیست شهرستان معرفی و از زحمات و تلاش های آقای حسین زارعی نژاد تقدیر و تشکر بعمل آمد .

  حکیمی در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت و حساسیت شهرستان طالقان و ظرفیت های تنوع زیستی آن اظهار داشت ؛ حفاظت از محیط زیست و تنوع زیستی استان از وظایف عمده محیط زیست است لیکن با توجه به کمبود نیرو و امکانات در محیط زیست، بهره مندی از ظرفیت جوامع محلی، تشکل های زیست محیطی و استفاده از توانمندی ادارات همسو با محیط زیست منجمله اداره منابع طبیعی، جهاد کشاورزی ، امور اب ، دامپزشکی ، هلال احمر و ... می بایست در اولویت کاری محیط زیست شهرستان قرار گیرد و قطعاً بدون جلب مشارکت و همکاری جوامع محترم محلی که همواره حامی و پشتیبان مامورین محیط زیست و حیات وحش می باشند،  امکان برخورد با متخلفین محیط زیست و تلاش درجهت بهبود و محیط زیست میسر نخواهد بود.

  حکیمی در پایان ضمن اشاره به تلاش های بی وقفه ودلسوزانه آقای زارعی نژاد گفت : قطعابا توجه به تجربیات و توانمندی وی ، از وجود نامبرده در بخش های دیگر محیط زیست استان استفاده خواهد شد.


  بيشتر
  نسخه قابل چاپ