محیط زیست در آیینه رسانه

ابراز همدردی کارکنان محیط زیست با خبرنگاران ایرنا در البرز

ابراز همدردی کارکنان محیط زیست با خبرنگاران ایرنا در البرز

کرج - ایرنا - رئیس و تعدادی از کارکنان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج با حضور در مرکز خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در استان البرز نسبت به جان باختن ۲ خبرنگار فقید ایرنا و ایسنا در سانحه رانندگی واژگونی اتوبوس خبرنگاران در ارومیه، ابراز همدردی کردند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان کرج روز شنبه با حضور در مرکز خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان البرز به همراه تنی چند از کارکنان و محیط بانان این شهرستان همدردی و تاسف خود را از بابت سانحه رانندگی اتوبوس خبرنگاران اعزامی به ارومیه در روز چهارشنبه هفته گذشته، به اصحاب رسانه اعلام کردند.
حمید راحتی در این دیدار با بیان اینکه امیدواریم دیگر شاهد بروز چنین حوادثی در کشور نباشیم، گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه به عنوان یک بازوی توانمند در کنار مجموعه حفاظت محیط زیست کشور در راستای حفظ محیط زیست و زیست بوم کشور در تلاش هستند.

وی افزود: خبرنگاران در این عرصه با قلم و فکر خود به دنبال حفظ محیط زیست بوده و محیط بانان و کارکنان حفاظت محیط زیست به صورت عملیاتی برای محیط زیست کشور انجام وظیفه می کنند.

وی این ضایعه را نه تنها برای بخش رسانه ای  بلکه برای محیط زیست کشور بسیار تاسف بار خواند.
 ۲۵ نفر از خبرنگاران رسانه‌های کشور صبح چهارشنبه (۲ تیرماه ۱۴۰۰) برای بازدید از طرح‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان عصر همان روز در ۱۵ کیلومتری این شهرستان در منطقه بیگم قلعه پیرانشهر دچار حادثه شد.

در این حادثه غم انگیز متاسفانه ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران پرتلاش و متعهد خبرگزاری‌های ایرنا و ایسنا جان خود را از دست دادند.

بيشتر