محیط زیست در آیینه رسانه

واحدهای صنعتی خدماتی سبز در البرز معرفی شدند

واحدهای صنعتی خدماتی سبز در البرز معرفی شدند

کرج- ایرنا- همزمان با برگزاری بیست و دومین همایش ملی واحدهای صنعتی معدنی و خدماتی سبز در سال ۹۹ واحدهای سبز در البرز معرفی و تقدیر شدند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز عصر سه شنبه در همایش تقدیر از صنایع سبز البرز که همزمان با همایش ملی برگزار شد؛  گفت: علیرغم فعالیت تعدادی زیادی از صنایع آلاینده در استان البرز، خوشبختانه در چند سال اخیر تعداد واحدهای صنعتی و خدماتی سبز رو به افزایش بوده است.
 فردین حکیمی در این همایش تقدیر که با حضور مدیران واحدهای منتخب برگزار شد، ضمن تشکر به پاس زحمات واحدهای برتر در زمینه محیط زیست ، پسماند و کنترل آلاینده ها؛ اظهار داشت: به طوریکه در یک سال اخیر استان البرز در معرفی و انتخاب صنایع سبز و مقابله با چالش های زیست محیطی جز استان های برتر بوده که قطعا کسب این جایگاه  مرهون زحمات و تلاش های برخی مدیران واحدهای صنعتی معدنی و خدماتی سبز می باشد.
وی گفت: امسال هم هفت  واحد صنعتی و خدماتی سبز( شرکت آوند فر ، شرکت پایانه مترو گلشهر ،شرکت آردداران ، شرکت آریوژن، بیمارستان البرز، بیمارستان تخت جمشید و آرامستان بهشت سکینه ) انتخاب و از آنها تقدیر بعمل آمد.

بیست و دومین همایش ملی معرفی و تقدیراز صنایع خدماتی صتعتی و معدنی سبز در سازمان حفلظت محیط زیست کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد

بيشتر