محیط زیست در آیینه رسانه

استقلال آموزش و پرورش از مطالبات جدی مردم فردیس است

استقلال آموزش و پرورش از مطالبات جدی مردم فردیس است

کرج - ایرنا - فرماندار فردیس خواستار استقلال آموزش و پرورش فردیس از ناحیه ۲ کرج شد و گفت: استقلال آموزش و پرورش یکی از مطالبات جدی مردم و مسوولان این شهرستان است.

ابوالفضل اینانلو روز چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس با حضور نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: شهرستان فردیس با کمبود زیر ساخت اداری مواجه است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید تقویت شود .
 

فرماندار فردیس در بخش دیگری از سخنانش گفت: نیروگاه منتظر قائم فردیس از سال ۹۴ شیر فلکه سوخت مازوت  با دستور قضایی پلمب شد و در حال حاضر سوخت مازوت در انبار این نیروگاه پلمب شده و برای جلوگیری از آلایندگی هیچ استفاده ای از این سوخت تاکنون نشده است.

اینانلو افزود: چند روز گذشته نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از این نیروگاه بازدید کردند و اظهاراتی داشت که مدیرکل محیط زیست استان البرز این خبر آلایندگی را تکذیب کرد.

وی افزود: استان البرز تحت تاثیر آلایندگی استان تهران قرار دارد اگر چه مصرف سوخت گازوئیل در این مجموعه به میزان استاندارد نرسیده است اما خروجی استاندارد است و نیروگاه منتظر قائم هیچگونه آلایندگی برای سلامت مردم ندارد دودی که در نیروگاه مشاهد می شود دود نیست بخار است.

بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید