محیط زیست در آیینه رسانه

انعقاد تفاهم نامه همکاری محیط زیست و پلیس البرز

کرج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست اعلام کرد که این اداره کل با فرمانده انتظامی استان البرز تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

فردین حکیمی روز چهارشنبه در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه گفت: نیروی انتظامی توانسته با تلاش و مجاهدت های نیروهای جان بر کف خود ، در جای جای استان البرز امنیت فراگیر و پایداری را فراهم آوردکه این امر شایسته تقدیر است.

وی با اشاره به اهمیت مقوله امنیت اظهار داشت: بی شک اگر تلاش ها و زحمات شبانه روزی شما و همکارانتان نباشد این امنیتی که شاهد آن هستیم حاصل نمی شود و همه ما قدردان زحمات شما عزیزان هستیم.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان البرز با اشاره به دیدگاه مثبت مردم نسبت به عملکرد پلیس در جامعه گفت: همکاری مستمر سازمان های مردم نهاد و برگزاری همایش های مرتبط و استفاده از این فرصت، منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

حکیمی ، حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی را بسیار مهم برشمرد و اظهار داشت:گشت های ویژه ای در نظر گرفته شده تا با افراد سودجو و متخلف که اقدام به تصرف اراضی ملی و ساخت و ساز غیرمجاز می کنند طبق قانون و مقررات برخورد کنند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست با ابراز امیدواری نسبت به تداوم همکاری با نیروی انتظامی استان ، از زحمات فرمانده انتظامی استان و مجموعه تحت امر آن تقدیر و تشکر و برای آنان آرزوی سلامتی و توفیق کرد.

در ادامه سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان نیز گفت: امروزپلیس در بخش های مختلف جامعه حضور چشمگیر دارد چرا که تأمین نظم و امنیت شرط لازم برای فعالیت آحاد مختلف اجتماع است.

وی افزود: تقویت تعاملات دوجانبه مردم و دستگاه ها با نیروی انتظامی در روند دستیابی به امنیت توسعه یافته و پایدار نقش مهمی دارد و برای تحقق رویکرد جامعه محوری پلیس ، باید این تعاملات تقویت شوند.

سردار محمدیان تصریح کرد: جغرافیای خاص البرز مسئولیت پلیس را در برقراری نظم وامنیت سنگین تر می کند و در این راه نیروی انتظامی دست همکاری مردم و دستگاه ها را برای ایجاد نظم و امنیت به گرمی می فشارد و با تمام توان در خدمت مردم شهید پرور استان خواهد بود .

فرمانده انتظامی استان با ابراز امیدواری نسبت به تعامل بیشتر دو مجموعه گفت: نیروی انتظامی استان البرز آمادگی این را دارد همکاری لازم را با محیط زیست استان در موضوعات مختلف داشته باشد و امید است این همکاری منجر به افزایش ضریب امنیت در استان شود.

بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید