محیط زیست در آیینه رسانه

گلزار شهدای بهشت سکینه(س) کرج اولین آرامستان سبز کشور شد؛کسب عنوان واحد برتر خدمات سبز در بیست و یکیمن همایش صنعت سبز کشور

لزار شهدای بهشت سکینه (س) کرج به عنوان آرامستان سبز کشور در بیست و یکمین همایش صنعت و خدمات سبز سال 98 برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج؛ صبح امروز طی مراسمی با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و عیسی کلانتری، معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان محیط زیست کشور و جمعی از مسئولان کشوری در سالن همایش های بین المللی محیط زیست کشور واقع در پارک پردیسان از سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج به عنوان واحد خدماتی سبز با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.

گفتی است فراخوان ثبت نام بیست و یکمین همایش انتخاب واحد های صنعتی و خدماتی سبز از اواسط مهر ماه سال جاری اعلام شد و که سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج مبتنی بر اقدامات زیست محیطی که در سال 97 انجام شده است با تایید و معرفی اداره کل محیط زیست استان البرز جهت حضور در این همایش ثبت نام نمود.

لازم به ذکر است حضور در این همایش به شکل خود اظهاری و مستندات به صورت الکترونیک در سایت سازمان محیط زیست کشور بارگذاری و جهت داوری ارسال گردیده است.

در این همایش 288 واحد خدماتی و صنعتی در این سامانه ثبت نام کردند که پس از بررسی شاخص های عمومی و اختصاصی هئیت داوران، 18 واحد در کل کشور به عنوان واحد های سبز معرفی شدند که آرامستان بهشت سکینه(س) تنها آرامستان سبز در میان این واحد ها بوده است.
بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید