اخبار استان

حفاظت محیط زیست البرز پیشرو در فضای مجازی

حفاظت محیط زیست البرز پیشرو در فضای مجازی

 
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست البرز:
فردین حکیمی مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز از تهیه و انتشار اپلیکیشن دسترسی آسان به سایت و فضای مجازی اداره کل از طریق گوشی های تلفن همراه خبر داد
حکیمی گفت: استفاده از دنياي اينترنت برای دستیابی به اطلاعات به ساده ترین شکل ممکن، به يکي از نيازهاي روزمره و اصلي ما تبديل شده است . در گذشته اي نه چندان دور، کاربران اينترنت براي يافتن اطلاعات و استفاده از آن با دشواري هاي فراواني مواجه بودند. در بسياري از موارد کاربر حتي با دانستن آن که اطلاعات در کجا قرار دارد، نمي توانست از آنها استفاده کند و گاهی دشواری های این امر باعث صرف نظرکردن از آن می شد.
وی افزود: امروز اپلیکیشن سایت اداره کل حفاظت محیط زیست استان البرز راهی آسان، کم هزینه و کاربردی برای دسترسی سریع و بی واسطه به اخبار، اطلاعیه ها، وضعیت کیفی هوای استان و دهها مطلب و خدمت دیگر محیط زیستی  برای همگان در همه جا و از طریق گوشی های همراه  است.
مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز ادامه داد: برای راحت تر شدن کار کاربران اپلیکیشن "دسترسی آسان به سایت اداره کل"، داخل سایت alborzdoe.ir (بخش دانلودها) نیز بارگزاری شده است که براحتی قابل نصب بر روی گوشی های تلفن همراه است.
این آپ را می توانید از سایت محیط زیست البرز دریافت کنید.
ما را به دوستان خود نیز معرفی کنید.
بيشتر