.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
محيط زيست در آينه رسانه
سه‌شنبه 21 اسفند 1397 رونق تولید را با حفاظت از محیط زیست دنبال می‌کنیم

نماینده عالی دولت در استان البرز با اشاره به اینکه جنوب البرز با تهدید بیابان زایی مواجه است، گفت: آماده انعقاد تفاهم نامه برای اجرای طرح‌های بیابان زدایی در جنوب البرز هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه البرز، عزیزاله شهبازی در جلسه شورای اداری که با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور دوشنبه20 اسفند در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران در دستور برنامه‌های مدیران قرار گیرد، افزود: خروج آمریکا از برجام، جمهوری اسلامی را متحدتر و منسجم تر کرد.

وی با اشاره به اینکه اشتغال و تولید در البرز جاری و پویا است، ادامه داد: مجموعه مسئولان البرز برنامه محور و خدمت محور در سایه اتحاد و انسجام به ذهنی مشترک برای ایجاد امنیت و رفاه مردم رسیده‌اند.

شهبازی گفت: البرز یکی از قطب‌های صنعتی کشور است، بیش از 150 برند ملی در این استان فعالیت دارند و رونق تولید را با حفاظت از محیط زیست دنبال می‌کنیم.

وی افزود: ظرفیت تولید البرز بسیار بالا است از این رو این استان کمترین تجمعات کارگری و اعتراضی را در شرایط کنونی داشته است، با این تفاصیل انتظار می‌رود در توسعه طرح‌ها دانش بنیان و های تک از سوی سازمان محیط زیست همراهی بیشتری را شاهد باشیم.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز مهیای پذیرایی از مهمانان نوروزی می‌شود، عنوان کرد: شهرداران تمهیدات لازم را برای استقبال از مسافران نوروزی در شهرها و روستاها داشته باشند.

وی با بیان اینکه البرز یکی از قطب‌های صنعتی کشور است، اظهار داشت: در حوزه دارویی، قطعه سازی و موضوعات مختلف این استان می تواند بخش‌های زیادی از کشور را پشتیبانی کند.

وی ضمن تشکر از مدیران استانی برای فعالیت شبانه‌روزی با هدف توسعه استان افزود: یکی از مسایل این استان تامین حق آبه تالاب صالحیه بوده که انتظار داریم مساعدت‌هایی در این زمینه صورت گیرد.

شهبازی با بیان اینکه خانه احزاب و سمن‌های البرز نیز به زودی راه اندازی می‌شوند افزود: امیدواریم که سال آینده با اقدامات صورت گرفته برای مردم این استان و کشور سال خوبی باشد و آرمان‌های خوبی که داریم رقم بخورد.

وی با اشاره به اینکه البرز با جاذبه های فراوان طبیعی مقصدی کم نظیر برای طبیعت گردان و گردشگران است، عنوان کرد: باید در این راستا برنامه ریزی بیشتری داشته باشیم.

استاندار البرز گفت: کرج پس از تهران متراکم ترین کلانشهر کشور و در معرض هجوم آلاینده‌ها است.

وی با اشاره به اینکه جنوب البرز با تهدید بیابان زایی مواجه است، افزود: آماده انعقاد تفاهم نامه برای اجرای طرح‌های بیابان زدایی در جنوب البرز هستیم.

شهبازی در پایان گفت: با تسریع در توسعه راه های البرز درصدد کاهش ترافیک و آلودگی هوا هستیم.

1   
1397/12/21 سه‌شنبه

بيشتر