اطلاعیه مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط بان

باعرض سلام خدمت همکاران محترم:
باعنایت به شروع دوره های آموزش مجازی از روز یکشنبه ۲۲ دی ماه، خواهشمند است  برای مشاهده محتوای دوره  و انجام آزمون پس از ورود به سامانه جام فردی اقدامات زیر را انجام دهید.
۱- کلیک بر روی آموزش مجازی بالای صفحه جام فردی
۲- در این هنگام دوره های در حال برگزاری مشاهده می شود که باید به تاریخ شروع و تاریخ آزمون دقت شود.تاریخ شروع دوره زمان پیش آزمون آن دوره می باشد.
۳- با کلیک بر روی جزییات دوره ( به رنگ آبی) و کلیک بر روی آزمون الکترونیکی بالای صفحه، پیش آزمونهای فعال به رنگ روشن نمایش داده می شود .ساعت شروع پیش آزمون از ساعت۷صبح لغایت ۲۴ تاریخ اعلام شده می باشد.
۴- روز بعد از انجام پیش آزمون محتوای دوره قابل مشاهده است و محتوای دوره فعال می شود و همکاران محترم می توانند با کلیک بر روی محتوای دوره ، آن را مشاهده نمایند.
۵- شرکت در پیش آزمون الزامی است اما نمره آن هیچ تاثیری در آزمون نهایی ندارد و فقط برای سنجش اثربخشی دوره می باشد.
۶- دریافت گواهینامه آموزشی منوط به شرکت در پیش آزمون، آزمون نهایی و پر کردن دو فرم ارزیابی  سطح واکنش و ارزیابی سطح رفتار می باشد که هر دو فرم در سامانه بارگذاری می شود.
۷- اطلاعات مربوط به هر دوره در قسمت تابلو اعلانات و پیام ها در جام فردی هر شخص قابل مساهده است.

همکاران حتما از قسمت ورود به سامانه آموزش فراگیران وارد شوند و کدملی خود را در قسمت کدملی و رمز عبور وارد نمایند. برای هر دوره ،موارد مهم مربوط به روز آزمون و ... در قسمت تابلو اعلانات اطلاع رسانی می شود.لطفا پس از کلیک بر روی جزییات ،تابلو اعلانات مشاهده شود.

edu.doe.ir/jam

آدرس ورود به سامانه جامع آموزش فراگیران ( جام
نسخه قابل چاپ
بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید