اسلایدر
.
1402/6/22 چهارشنبهwww.doe.ir
استاندار البرز در شورای برنامه ریزی و توسعه: چرای دام و بویژه شتر در حوالی تالاب صالحیه از جمله مواردی است که باید با بررسی کارشناسان و دستگاه های تخصصی مورد تصمیم گیری قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز مجتبی عبداللهی در شورای برنامه ریزی و توسعه استان که( روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه ۱۴۰۲) با حضور فاضلی هریکندی رییس کل دادگستری استان در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام رضا(ع) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و قدردانی از دست اندرکاران برگزاری اجتماع اربعین، افزود: با همدلی و انسجام و تلاشی که در راستای کسب رضایتمندی مردم صورت گرفته، شاهد افزایش حمایت های اجتماعی و حضور مردم در مراسم مختلف هستیم.
وی ادامه داد: همزمان با مراسم مذهبی پایان ماه صفر راهپیمایی هایی در نقاط مختلف شهر و به طور متمرکز در امامزاده حسن(ع) برگزار خواهد شد. 
عبداللهی گفت: هفته دفاع مقدس و هفته وحدت را نیز در پیش داریم که مراسم و جشن هایی را در استان خواهیم داشت که جشن بزرگ غدیر از جمله آنها است.
وی افزود: هفته نیروی انتظامی را نیز در پیش داریم و باید مدیران استان به پاس تلاش های نیروهای فراجا در این مناسب مراسم یادبود و تقدیر برگزار کنند.
استاندار البرز گفت: با توجه به ایام مهر ماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه باید بسترهای لازم برای پذیرایی از دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید و فضایی پر شور و نشاط مهیا شود.
وی افزود: باید تمام توان خود را برای کسب رضایتمندی مردم و حل مشکلات آنها معطوف کنیم و دیدارهای مردمی و میزهای خدمت برپا شود.
عبداللهی گفت: پیگیری در خصوص تحقق کامل مصوبات سفر رییس جمهور محترم از سوی مدیران دستگاه ها، ضرورت دارد.
وی با اشاره به انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، افزود: همت ما بر این استوار است که انتخاباتی پرشور، سالم و حداکثر مشارکت مردم را داشته باشیم. 
استاندار البرز گفت: به طور قطع کیفیت ارائه خدمات از سوی مدیران استان و تلاش در کسب رضایتمندی مردم تاثیر بسزایی در میزان مشارکت مردم در انتخابات دارد.
 با اشاره بر ضرورت اجرای طرح مولدسازی اموال دولت و همراهی مدیران در این رابطه، افزود: تحقق این امر بر مبنای سیاست های دولت مردمی سیزدهم، به کمک تکمیل پروژه های نیمه تمام و زیرساخت های ضعیف استان می آید.
عبداللهی در خصوص الحاق به محدوده شهرها و روستاها، گفت: برای این منظور باید تمامی تدابیر لازم اتخاذ شود تا تصمیم امروز با در نظر گرفتن حقوق آیندگان صورت پذیرد.
وی در خصوص طرح های ارائه شده در این نشست، ادامه داد: چرای دام و بویژه شتر در حوالی تالاب صالحیه از جمله مواردی است که باید با بررسی کارشناسان و دستگاه های تخصصی مورد تصمیم گیری قرار گیرد.
در پایان این نشست عزیز اله افضلی با مدرک دکتری مدیریت صنعتی که در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی فعالیت داشته بعنوان سرپرست معاونت امور اقتصادی استانداری بعنوان یک مدیر بومی استان معرفی شد.
همچنین از سیف الله اسداللهی که حدود ۱۷ ماه سرپرستی این حوزه را به عهده داشت قدردانی شد.